Program papežské návštěvy v televizi Noe


Televize Noe přináší divákům nevšední zážitky z apoštolské cesty Svatého otce Benedikta XVI. po České republice ve dnech 26.-28.9. V sedmi vstupech Studia Benedikt bude přiblížena celá papežova cesta.
Ostrava: V pátek 25.9. ve 20.05 hodin máte možnost podívat se na nový životopisný dokument Benedikt XVI.: Dobrodružství pravdy.
V sobotu 26.9. dopoledne se můžete posadit k obrazovkám   k prvnímu vstupu Studia Benedikt. Uvidíte přímý přenos z příletu Benedikta XVI. na letišti v Praze, jeho návštěvu kostela Panny Marie Vítězné - Pražského Jezulátka, informovat budou pražští zpravodajové a do studia přijdou zajímaví hosté.
V sobotu odpoledne se v 17.00 hodin redaktoři ohlásí přímým vstupem Studia Benedikt ze setkání s představiteli politického a společenského života, dále bude následovat modlitba nešpor s kněžími, řeholníky, bohoslovci a zástupci církevních hnutí v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha v Praze.
Studio Benedikt pak bude pokračovat přímým přenosem Koncertu naděje z brněnského letiště v Tuřanech, kde vystoupí kapela Svítání, Peter Milenky band a Arka Noego.
V neděli 27.9. dopoledne se třetím vstupem ohlásí Studio Benedikt již v 7.00 hodin. Můžete vidět předprogram na Tuřanském letišti, kde bude probíhat duchovní pásmo se zpěvem a modlitbami Komunity Emmanuel, bude se promítat film od Jiřího Stracha. Následuje vystoupení Hradišťanu a Kantilény Brno a potom bude televize vysílat přípravu na přistání papeže Benedikta XVI. na letišti v Brně.
Od 10.00 hodin bude na programu společná mše svatá a následně polední modlitba Anděl Páně. Program v Brně pokračuje i po odletu Svatého otce zpět do Prahy. Můžete se těšit na hudební pásmo Posádkové hudby Kyjovánek. Z Brna se také ohlásí zpravodajové.
V neděli odpoledne se Studio Benedikt s moderátory P. Marcelem Puvákem a Stanislavou Vidumskou přihlásí opět v 17.00 hodin a v něm budete mít možnost shlédnout setkání Benedikta XVI. s představiteli Ekumenické rady církví v České republice z Arcibiskupského paláce v Praze a jeho setkání s akademickou radou obcí z Vladislavského sálu na Pražském hradě.
V neděli Studio Benedikt vysílá přímým přenosem ve 20.00 hodin Večer mladých ze Staré Boleslavi. V programu se představí kapela Credenc, budete mít možnost si vyslechnout přednášky a svědectví a podívat se na divadelní představení Klopýtání.
Poslední den návštěvy Svatého otce v České republice, tedy v pondělí 28.9. dopoledne se Studio Benedikt přihlásí v 6.00 hodin promítáním filmu Cestou čtvrtého krále, následovat bude předprogram z Proboštské louky ve Staré Boleslavi. Následovat bude přímý přenos příjezdu papeže na Proboštskou louku a v 9.45 hodin, bude papež slavit mši svatou u příležitosti Národní svatováclavské pouti.
V pondělí odpoledne se Studio Benedikt naposledy přihlásí v 17.00 hodin, kdy bude sledovat rozloučení s Apoštolskou nunciaturou, závěrečný ceremoniál z ruzyňského letiště a následně v 17.45 hodin odlet papeže Benedikta XVI. zpět do Vatikánu.

Kalendář akcí

«  
  »
P Ú S Č P S N
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
Add to calendar

Podzimní festival

podzimni-festiva

 

Jubileum
Rudolfa Jana

 

rudolf-jan

 

Majetkové narovnání
(tzv. restituce)

 

majetkove-narovnani

ehp-fondy

OLDIN

 

Apoštolát modlitby

apostolat-modlitby

 

Hledat

 

WebArchiv - archiv českého webu